• Facebook
  • Sosyal Medyada Fettahoğlu Grup
Fettahoğlu Grup

Gıda sektöründe 65 yıllık tecrübeye sahip olan Fettahoğlu Şirketler Grubu, meyve suyu sektöründe Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak sektörün önde gelen firmaları arasında bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe'de 4.000 m² kapalı alanda faaliyetlerine devam eden tesisimiz, günlük 38.000 Koli (288 ton) meyve suyu üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız, Göze Premium marka %100 meyve suları, Göze marka nektarlar, Özge Plus marka meyveli içecekler ile Özge ve Tuana marka aromalı içecekler gruplarında gerçekleştirdiği ürünleri ülke genelinde bayilikler aracılığı ile, toptan ve perakende olarak tüketicilere ulaştırmaktadır. Ayrıca 30'dan fazla ülkeye ihracat yapmakta olup, özellikle ihracat miktarını arttırmak için yoğun bir çaba harcamaktadır.

Meyve sularımız, gıda mühendisleri ve teknikerlerinin bulunduğu uzman kadro kontrollerinde üretimler yapılmakta ve son teknoloji ile donatılmış laboratuarlarımızda gerekli analitik, kimyasal ve tat tesislerinden geçirilerek üretime verilmektedir. Ürünlerimiz piyasa teamülü yüksek olan 200 ml slim ve 1000 ml square vidalı kapaklı ambalajlarda paketlenmektedir. En son teknolojik tetrapak makinalarda ve aseptik hatlarda üretilerek tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.

Tesisimizde ISO 22000 Gıda Güvenlik Yönetim Sistemi ve HACCP standartları uygulanarak hijyenik şartlarda üretimler yapılmakta, ayrıca TSE standartlarına uygun üretimler gerçekleştirilmektedir.

Göze Premium %100 Meyve Suları: Domates, Elma
Göze Meyve Nektarları: Vişne, Kayısı, Şeftali, Portakal, Karışık, Ananas
Özge Plus Meyveli İçecekler: Vişne, Kayısı, Şeftali, Portakal, Karışık
Özge Aromalı İçecekler: Vişne, Kayısı, Şeftali, Portakal, Karışık
Tuana Aromalı İçecekler: Vişne, Kayısı, Şeftali, Portakal, Karışık, Ananas, Üzüm

Firmamızın Misyonu,

65 yıllık geçmişe sahip grubumuzun hedefi gıda sektöründe lider bir marka olmak ve öncü firma konumunu AR-GE ve innovasyon'la devam ettirmektir. Ürettiğimiz tüm ürünlerde insan sağlığını önemseyen ve çevre dostu bir marka olarak "Sağlıklı Bir Yaşam İçin, Göze Meyve Suyu İçin" sloganımızla en kaliteli ürünleri, en hijyenik şartlarda tüketiciye sunmaktır.


Rakamlarla Fettahoğlu Grup


 

Alt Çizgi