• Facebook
  • Sosyal Medyada Fettahoğlu Grup
Fettahoğlu Gıda

1980 yılında Küçükbakkalköy'de 2000 m² alanda kurulan şirketimizdir. Kuruluş felsefesi evdışı tüketim ve horeca kanallarına, hipermarket ve gıda toptancılarına kaliteli, ekonomik ürünleri hızlı ve en güzel hizmet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini maksimumda tutma gayesiyle tedarik ve pazarlama olan Fettahoğlu Gıda A.Ş. bugün grubun merkezi Samandıra'daki 8.000 m² ana deposu, 6.000 m² Ek depo, Mega center Gıda Sitesi'nde 400 m², Güneşli'de de 3.000 m² yer olmak üzere toplam 4 ayrı depolama ve lojistik tesisleriyle, hizmetlerine her geçen gün ürün yelpazesini ve sunduğu hizmetleri artırarak devam etmektedir.


Bünyesinde çalıştırdığı 35 kişilik satış-pazarlama ekibi ve 50 araçlık filosuyla bugün 2.000'e yakın müşteri potansiyeline sahiptir. Batı Karadeniz, Marmara ve Trakya bölgelerine yoğun olarak hizmet eden firmamız ağırlıklı olarak grup şirketlerinin üretimini yaptığı GÖZE, ÖZGE, EKOBAK, KORDON, TUANA, LİDDY markalı ürünlerin dağıtımını yapmaktadır.


Direkt üreticiden toplanarak eleme, kalibrasyon, ayıklama işlemleri neticesinde çeşitli gramajlarda ambalajlanan, pazarda kalite ve fiyat dengesini belirleyen ürünlerimiz arasında Fasulye, Nohut, Mercimek, Bulgur ve Pirinç gibi mutfaklarımızın vazgeçilmez besinleri bulunmaktadır. Ayrıca Fettahoğlu Meşrubat San. Ltd. Şti. adı altında Nektar ve aromalı içecek gibi meşrubat ürünlerini  Samandıra Tesisleri'nde üreterek tüketiciye sunmaktadır.


Fettahoğlu Gıda Bağımsız Denetçi Raporu


Finansal Tablolar Ve Bağımsız Denetçi Raporu

Fettahoğlu A.ş 2019 Bağımsız Denetim Raporu

 

www.fettahoglu.com.tr


Rakamlarla Fettahoğlu Gida


 

Alt Çizgi